Jdi na obsah Jdi na menu
 


POSTAVY

NARUTO

naruto_uzumaki.jpg

Naruto je hlavní postava
anime Naruto. Na začátku vystupuje jako největší slaboch (což si o něm myslí celá vesnice), ale při chuuninských zkouškách dokáže všem, že není až takový slaboch. Při zkouškách ochrání vesnici před píšečným Jinchuuriki a tak ho téměř celá vesnice uzná za silného a dokonce prohlásí, že dokáže trufnout i Uchihu Sasukeho. Jenže Sasuke uteče z vesnice a Naruto se ho bude chtít zastavit jenže ho nedokáže porazit. Proto se bude chtít stát silnějším a půjde trénovat s mistrem JIrayiou jeho učitelem, aby dokázal zastavit Sasukeho. Další pokračování je Naruto Shipuuden kde je má již naruto 16let...

naruto_gaara.jpg

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Naruto proti píšečnému Jinchuuriki.

 

naruto_sasukeho_.jpgNaruto chce zastavit Sasukeho aby neodešel z vesnice a použije k tomu ciokoliv, i třeba Kyuubiho, démona který je v něm započetěný.

 

 

 

 

 

 

naruto_tym7.jpgPo té když naruto nedokázal zastavit Sasukeho šel trénovat s mistrem Jirayiou po té ale přišel po 2rocích do vesnice a po odchodu  Sasukeho dostali nového člena jejich týmu a nového Kapitána.

 

 

 

 

 

 

 

naruto_orochimru.jpgNaruto s týmem chtěli získat nějaké informace kde se nachází Sasuke. Sasuke prchl za Orochimaru získat novou sílu. Naruto a jeho tým našli Orochimara a chtěli ho zajmout jenže Orochimaru je podlý tak se Naruto naštval... Pro záchranu přítele udělá cokoliv i kdyby se měl nechat ovládnou Kyuubim... Narutovi narostli 4ocasy Orochimara zahnal pryč, ale informace o Sasukem z něj nedostali... Při tom když Naruta ovládal Kyuubi zranil Sakuru. Teprve až se do dozvěděl již nechtěl Kyuubiho sílu používat a snaží se ho od té doby potlačovat...

 

 

 

 

 


SASUKE

sasuke__.jpgUchiha Sasuke je Genin ze Skryté Listové Vesnice, pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů v Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan. Dále členové klanu dovedou používat různé techniky ohně. Jeho klan byl kdysi vyvražděn jeho starším bratrem Itachim, ale svého mladšího bratra zabít nedokázal. Sasuke stejné jako Naruto má slib, chce pomstít celý svůj klan a zabít svého bratra. Chce za každou cenu zesílit, proto uteče z vensnice za Orochimarem. Naruto ho bude chtít zastavit jenže se mu to nepovede a Sasukeho prchne.V Chuuninských zkouškách na jejich tým zaútočí maskovaný Orochimaru a Sasukeho prokleje prokletou pečetí. Potom bude bojovat proti Gaarovi písečnému Jinchuuriki. Když ho, ale "ovládne" prokletá pečeť a nemůže se hýbat, Naruto ho na poslední chvíli zachrání.  v Shipuudenu ho Naruto s týmem budou chtít snažit najiít. Sasuke v Shipuudenu zesílí a bude chtít získat Mangekyou Sharingan, ale ten získá jedině když zabije svého nejlepšího přitele což je Naruto.

sasuke_pecet.jpgSasukeho prokletá pečeť.

 

 

 

 

 

 

 

 

sasukeho_chidori.jpgSasuke při použití Chidori na Gaaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

sasuke_naruto.jpgSasuke proti Narutovi moje vlastní tvorba :)

 

 

 

 

 

 

 

 

sasuke_itachi.jpg

Sasuke vs Itachi.

 

 

 

 

 

 

 

 

SAKURA

sakuraharuno.jpgNarozdíl od většiny dalších postav z Naruta nemá Sakura žádné špatné dětství. Je zamilovaná do Sasukeho a udělá pro něj všechno, když ale pak Sasuke bude chtít utéct z Konohy bude ho chtít také zastavit ale nepovede se jí to ani zdaleka a poprosí Naruta aby ho přivedl zpět. Její schopnosti jsou zatím slabé a v Chuuninských zkouškách bude bojovat proti Ino. Její schopnosti jsou dokonalé ovládání chakry a inteligence. V Shipuudenu tyto schopnosti již bude ovládat natolik aby si pomáhala jimi při boji.

 

 

 

 

 

sakura_ino.jpgSakura vs. Ino

 

 

 

 

 

 

 

 

sakura_shipuden.jpgSakura Haruno Shipuuden.